O nas | Zwiedzanie Torunia

Z miłości do miasta powstało biuro przewodników Zakochaj się w Toruniu. Kochamy to miasto całym sercem i z sercem pokazujemy jego piękno. Znamy w Toruniu każdy kamień i każdą cegiełkę, zakątki, do których nie wszyscy turyści docierają. Toruń to miasto niezwykłe, pełne nieodkrytych jeszcze tajemnic i zabytków. To miasta pachnących piernikami wąskich uliczek i romantycznych kawiarenek. To wielkie piękno zostało uznane w 1997 r. i od tego czasu Toruń jest miastem na liście UNESCO. Dzięki nam, przewodnikom, poznasz wszystkie atrakcje.

Nasz zespół składa się na najlepszych fachowców. Opowiadamy o Toruniu w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim.

Nasze wycieczki po Toruniu z przewodnikiem dostosowane są do potrzeb wszystkich turystów. Począwszy do grup przedszkolnych- Szlak legend toruńskich. Wycieczki tematyczne dla dzieci i młodzieży szkolnej - Śladami Mikołaja Kopernika. Wycieczki dla dorosłych - Nocne zwiedzanie z dreszczykiem. Toruńska trasa Pielgrzymkowa - z wizytą u o. Tadeusza Rydzyka: Radio Maryja, Sanktuarium Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św.Jana Pawła II. Wyższa Szkoła Kultury Medialnej. 

 

Oprowadzamy również w strojach historycznych, przewodnik w stroju historycznym

 

Powrót