Imprezy firmowe

 

Imprezy integracyjne dla firm.

Toruń to znakomite miejsce aby się odprężyć, lepiej poznać w grupie. Proponujemy Państwu nietypowe zwiedzanie.imprezy Firmowe

Gra miejska – rywalizacja, przygoda, zabawa.

„Tajemnice Torunia” to porywająca przygoda w jednym z najpiękniejszych miast Polski.To niemal 800-letnie miasto odkryje przed wami swoje najskrytsze tajemnice! Unikatowe budowle, wyjątkowe postaci, misterne zagadki- to tylko przedsmak czekających atrakcji.

W czasie wędrówki dowiecie się wszystkiego o mieście i jego mieszkańcach, sprawdzicie jakie historie kryje średniowieczny zespół miejski, odnajdziecie najbardziej znane budowle i odkryjecie zaskakujące historie z nimi związane.

Jakie tajemnice kryje dawny Bank Rzeszy? Gdzie mieści się średniowieczny dzwon Tuba Dei i dlaczego kobietom nie wolno było zbliżać się do niego? Na czym polega sekretna receptura na piernik sprzed 500 lat. Podróżując poznacie historię Krzywej Wieży – czy zawsze była pochyła? Łuku Cezara, Rynku, Ratusza, baszty Koci Łeb.

Zapraszamy do nietypowego zwiedzania miasta.

Start

 Gra rozpoczyna się na dziedzińcu ratusza.

Następuje podział na kilka drużyny( 6-7osób) poszukiwaczy, których zadaniem będzie odwiedzenie wg mapy 6 lokalizacji na starym mieście. Drużyny z każdego punktu gry muszą przynieść potwierdzenie wykonania zadania: zdjęcia, rysunki, zdobyte rekwizyty, które pozwolą poszukiwaczom uzyskać nie tylko tytuł honorowego mieszkańca Torunia ale i wiedzę o historii i współczesności tego pięknego miasta.

Gra ma być pretekstem do poznania historyczno- kulturowych ciekawostek Torunia i jednocześnie znakomitą okazją do wykazania się umiejętnościami współpracy w grupie, zdolnościami komunikacyjnymi i kreatywnością.

Czas trwania do 2 h godz. Zakończenie gry. Wręczenie nagrody. 

  Dodatkowe atrakcje :

Imprezy firmowe

   1. Poczęstunek miodami pitnymi i piernikami.

   2. Biesiada w Restauracji Jan Olbracht połączone z degustacją różnych gatunków piwa.

   3. Zwiedzanie Fortu 4 w formie podchodów.

    Imprezy integracyjne wyceniane są indywidualnie.  

Powrót