Gry miejskie w Toruniu

Król, królowa, wieża, goniec. Wszystko to na szachownicy średniowiecznych kwartałów historycznego śródmieścia. Od lat piszemy scenariusze gier fabularnych. Bez większego wysiłku zostaniesz obrzydliwie bogatym kupcem sukiennym, mnichem niemową, synem burmistrza – aferzysty, katem, czy trzęsącym się z zimna żebrakiem. Wszyscy jesteśmy pionkami! 

Gra dla dzieci - "Znajdź legendę"- czas 2h - Przedszkolaki oraz klasy 0-3. Scenariusz gry oparty jest o toruńskie legendy. Zadaniem uczestników gry jest odszukanie miejsc i postaci według klucza.Grupa dzielona jest na mniejsze 6-7 osobowe zespoły które ze sobą rywalizują. Zespół który najlepiej wykona zadania otrzymuje nagrodę.

Gra dla młodzieży - Tajemnice Torunia - czas 2h - Gra polega na rywalizacji drużyn. Grupa dzielona jest na mniejsze podgrupy 6-7 osobowe.Toruń to miasto z bogatą historią i pełne tajemnic.Historię łatwiej przyswoić kiedy dotknie się jej bezpośrednio.Gra miejska daje taką możliwość. Uczestnicy przy pomocy animatorów w strojach historycznych trafią do miejsc do których przeciętny turysta nie dociera. Drużyna która zbierze najwięcej informacji w najlepszym czasie, otrzymuje nagrodę.

Gra bez ograniczeń wiekowych - Smaki Torunia - czas  do 3 h Gra Smaki Torunia , to cudowna podroż przez smaki naszego regionu.Jak w każdej grze miejskiej, najważniejsza jest rywalizacja.Grupa dzielona jest na mniejsze drużyny. Zadaniem Uczestników jest dotarcie do  kulinarnych punktów Starówki, a tam...będą smakować, wąchać, próbować i zdobyć przepisy na dania naszego regionu.

Gra dla dorosłych - zapytaj o szczegóły.

 

Powrót