Zwiedzanie Torunia, Zakochaj się w Toruniu

Nasi przewodnicy pomogą zrozumieć miasto Toruń!

O nas

Biuro przewodników Zakochaj się w Toruniu powstało z połączenia czterech żywiołów - miłości do Torunia, pasji, wiedzy i profesjonalizmu. 

Kochamy Toruń całym sercem i chcemy tą miłością się dzielić. Dla nas Toruń to fascynujące miasto tętniące życiem, pełne niespodzianek, tajemnic i codziennej krzątaniny. Miasto, które w 1997 roku zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a mimo swojej 800 letniej historii cały czas się zmienia i rozwija. Toruń jest jak kobieta, czasami  zachwyca od pierwszego wejrzenia a czasami bywa kapryśny, wymaga uwagi, skupienia i odkrywania. Ponieważ kochamy Toruń znamy jego nastroje i tajemnice. Nasi przewodnicy pomogą zrozumieć to miasto zarówno w słoneczne popołudnie jak i w deszczowy wieczór. Poprowadzą naszych gości poprzez kręte średniowieczne uliczki prosto do jego serca.

 

Oprowadzanie po Toruniu to nie tylko nasz zawód, to również nasza pasja. Robimy to chętnie i z entuzjazmem. Z nami nie sposób się nudzić. Znamy wszystkie możliwe anegdoty z przeszłości i plotki dotyczące współczesnego miasta. Pokażemy w jakich zaułkach mały Mikołaj Kopernik bawił się z kolegami, gdzie Krzyżacy chodzili za potrzebą oraz gdzie pochowana jest prawdziwa królewna. Wiemy gdzie można kupić najlepsze pierniki, wypić kawę w klimatycznej kawiarni, zjeść obiad z dala od zgiełku czy potańczyć wieczorem.

Więcej
Oprowadzanie po mieście Toruń

Odkryj uroki średniowiecznego miasta Toruń.

Oferta

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie naszych gości. Do każdego podchodzimy w sposób profesjonalny. Obsługujemy zarówno duże grupy jak i kameralne spotkania. Z naszych usług korzystają wycieczki szkolne, grupy pielgrzymkowe, grupy biznesowe, grupy przyjaciół i rodziny z dziećmi.  Opowiadamy o Toruniu w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim. Oprowadzamy w strojach historycznych. Na życzenie możemy zorganizować pokaz rycerski, degustację pierników, rejs po Wiśle, grę miejską. Z naszą pomocą poznacie również sąsiednie miejscowości. Odwiedzimy Chełmno - miasto zakochanych i średniowiecznych kościołów, pospacerujemy w cieniu tężni w Ciechocinku lub wysłuchamy koncertu szopenowskiego w Szafarnii. 

Więcej

Zobacz, co u nas słychać.

Aktualności